<< Lot 2 - Parma, Maria ...   Lot 4 - Venezia, ... >>

Lot 3 - Auction Aurora 24

300,00 EUR
380,00 EUR
5

Roma, Pio XI, 100 Lire 1932, Rara Au 900 g 8,80 BB-SPL