<< Lotto 12 - Parma, Maria ...   Lotto 14 - Parma, Maria ... >>

Lotto 13 - Asta Aurora 23

Base d'asta:
50,00 EUR

Parma, Maria Luigia d'Austria, 5 Soldi 1815, Ag mm 15 bellissima patina, q.FDC

Stato lotto: