Vai

Switzerland 4 Franken 1814

Switzerland, Luzern, 4 Franken 1814, Ag mm 40 g 29,41 piacevole patina, migliore di SPL

Venezuela 100 Bolivares 1887

Venezuela, Republic, 100 Bolivares 1887, Au in slab NGC AU-58