Vai

Germany Hamburg 3 Mark 1911-J

Germany Hamburg, 3 Mark 1911-J, Ag mm 33 SPL-FDC

55,00 €

Germany Prussia 3 Mark 1914-A

Germany Prussia, Wilhelm II, 3 Mark 1914-A, Ag mm 33 di alta conservazione, q.FDC

Switzerland 4 Franken 1814

Switzerland, Luzern, 4 Franken 1814, Ag mm 40 g 29,41 piacevole patina, migliore di SPL