<< Lot 236 - France, Modern ...   Lot 238 - France, Modern ... >>

Lot 237 - Auction Aurora 26

140,00 EUR
170,00 EUR
5

France, Modern Republic, 10 Francs 1896-A, Au g 3,22 SPL-FDC