<< Lotto 20 - Roma, Pio IX, ...   Lotto 22 - Roma, Pio XI, ... >>

Lotto 21 - Asta Aurora 26

Base d'asta:
270,00 EUR
Aggiudicazione:
340,00 EUR
8

Roma, Pio IX, 20 Lire 1869 anno XXIV, Au g 6,45 BB-SPL

Stato lotto:

Asta Aurora 26