<< Lot 10 - Albania Franco ...   Lot 12 - Albania 2 ... >>

Lot 11 - Auction Aurora 1

100,00 EUR

Albania Lotto di 8 monete - Albania – Amet Zogu (1925-1939) – Lotto di 8 monete:
2 Franchi 1935 lavata ;
Franco 1935 SPL-FDC ;
Franco 1937 SPL ;
Franco 1912-1937 q.FDC ;
Lek 1930 BB ; Lek 1931 BB-SPL ;
½ Lek 1930 e 1931 BB

09 04 2016 17:00 CET

10 04 2016 14:30 CET