<< Lot 2 - Albania 100 ...   Lot 4 - Albania 20 ... >>

Lot 3 - Auction Aurora 1

1.800,00 EUR

Albania 50 Franchi 1928-1938 - Albania – Amet Zogu (1925-1939)
50 Franchi 1928-1938 – RR AU mm 28 – Colpetto BB-SPL

09 04 2016 17:00 CET

10 04 2016 14:30 CET