<< Lot 456 - Milano, ...   Lot 458 - Modena, ... >>

Lot 457 - Auction Aurora 23

100,00 EUR

Modena, Cesare d'Este, Lira 1611, Ag mm 31 g 6,28 bella patina, MB-BB

09 10 2021 11:00 CET

Live auction - Starts
09 10 2021 11:00 CET