<< Lotto 475 - Spain, ...   Lotto 477 - Spain, ... >>

Lotto 476 - Asta Aurora 19

Base d'asta:
250,00 EUR
Aggiudicazione:
340,00 EUR
8

Spain, Charles IV, 2 Escudos 1807-FA, Au mm 22 g 6,68 graffietto, BB-SPL

Stato lotto: