<< Lotto 365 - Egypt, Mahmud ...   Lotto 367 - Egypt, Mahmud ... >>

Lotto 366 - Asta Aurora 19

Base d'asta:
100,00 EUR
Aggiudicazione:
210,00 EUR
5

Egypt, Mahmud II (1808-1839), 1/4 Mahbub AH-1223/27, Au mm 13 g 0,41 SPL-FDC

Stato lotto: