<< Lotto 352 - Austria, ...   Lotto 354 - Biafra, ... >>

Lotto 353 - Asta Aurora 19

Base d'asta:
100,00 EUR
Aggiudicazione:
130,00 EUR
2

Austrian Netherlands, Joseph II, 1/4 Kronenthaler 1788-H, Ag mm 29 g 7,36 SPL-FDC

Stato lotto: