<< Lotto 2 - Albania 100 ...   Lotto 4 - Albania 20 ... >>

Lotto 3 - Asta Aurora 1

Base d'asta:
1.800,00 EUR

Albania 50 Franchi 1928-1938 - Albania – Amet Zogu (1925-1939)
50 Franchi 1928-1938 – RR AU mm 28 – Colpetto BB-SPL

Stato lotto:

Asta Aurora 1