<< Lot 22 - Roma, Pio XI, ...   Lot 24 - Roma, Pio XI, ... >>

Lot 23 - Auction Aurora 26

380,00 EUR
500,00 EUR
7

Roma, Pio XI, 100 Lire 1931, Rara Au g 8,80 SPL-FDC