<< Lot 20 - Roma, Pio IX, ...   Lot 22 - Roma, Pio XI, ... >>

Lot 21 - Auction Aurora 26

270,00 EUR
340,00 EUR
8

Roma, Pio IX, 20 Lire 1869 anno XXIV, Au g 6,45 BB-SPL