<< Lot 12 - Roma, Pio IX, ...   Lot 14 - Roma, Pio IX, ... >>

Lot 13 - Auction Aurora 26

270,00 EUR
360,00 EUR
7

Roma, Pio IX, 20 Lire 1866 anno XXI, Au g 6,45 BB-SPL