<< Lot 10 - Roma, Gregorio ...   Lot 12 - Roma, Pio IX, ... >>

Lot 11 - Auction Aurora 26

150,00 EUR
190,00 EUR
3

Roma, Pio IX, Scudo 1862 anno XVI, Au mm 16 BB-SPL