<< Lot 28 - Savoia, ...   Lot 30 - Savoia, ... >>

Lot 29 - Auction Aurora 24

250,00 EUR
290,00 EUR
5

Savoia, Vittorio Emanuele II Re di Sardegna, 20 Lire 1852 Genova, Au mm 21 BB-SPL