World Coins - Auction Aurora 24

Lot 296

United States of America, 5 Dollars 1909-D, Au 900 g 8,36 BB-SPL

Lot 297

United States of America, 5 Dollars 1910, Au 900 g 8,36 BB

Lot 298

United States of America, 5 Dollars 1912, Au 900 g 8,36 BB-SPL

Auction Aurora 24